Koszulki BMW

Oferujemy Państwu rozmaite Koszulki z nadrukiem BMW. Bogaty asortyment z tymi produktami wynika z faktu, iż sami jesteśmy ogromnymi wielbicielami samochodów spod znaku śmigła na masce.
Chcesz koszulkę z E30? Nie ma problemu! Z E36 ? Mamy ich mnóstwo! ;) Marzysz o motywie F30 na bluzie? Przygotujemy ją dla Ciebie! :)
Dział BMW Ultimate Fanshop jest ogromny i arsenał grafik dalej stale będzie się powiększał!
Oczywiście jeśli jesteś maniakiem innej marki jak Porsche czy Lamborghini również znajdziesz w ofercie sklepu coś dla siebie, a jeśli nie - także możemy coś dla Ciebie zaprojektować! :)
Prosimy jednak więcej nie pytać w wiadomościach o koszulki z logo marki BMW. Takich koszulek nie możemy zaoferować. Podobnie jak nie przygotujemy koszulek z logo żadnej innej znanej i mniej znanej marki, chyba że dostarczą nam Państwo oficjalne pismo wyrażające zgodę na wykorzystanie symbolu. Nie przygotujemy ponadto koszulek z wizerunkiem Billie Eilish, oficjalnych klubów czy Cypisa. Posługiwanie się symbolami Disneya lub logo Batmana czy Supermana należących do Werner Bros/DC Comics jest nielegalne, intensywnie ścigane i boleśnie karane finansowo. W takich przypadkach odsyłamy Państwa do ich oficjalnych sklepów.
Wykorzystywanie oficjalnego, prawnie zastrzeżonego logo cudzej marki w celach zarobkowych jest surowo zabronione. Kontaktowaliśmy się bezpośrednio z przedstawicielami działu marketingu BMW w Monachium i dowiedzieliśmy się, że bawarski producent udziela licencji na posługiwanie się swoim logo bardzo wąskiej grupie podmiotów na świecie i są to głównie oficjalne sieci dealerskie. Indywidualnie jest niesamowicie trudno na zdobycie takiej licencji i na pewno nie uzyska jej żaden "Pan Janek" sprzedający koszulki z logo wszystkich marek na Allegro.
W naszej ofercie znajdziesz sylwetki "bawarek", elementy charakterystyczne dla marki oraz kolory nawiązujące do marki BMW.
Pisz do nas w sprawach zlecenia przygotowania odpowiedniego wzoru: biuro@centrumnadruku.com.pl

Ładowanie...